Private Label

Однією з важливих ніш нашої компанії є виробництво приватних марок. Наразі на виробничих потужностях ТОВ «АРТІ» виробляються власні торгові марки для таких мереж, як: Ашан, Рост, Новус, Еко-маркет, Таврія, Посад та завжди раді новим партнерам!

Перший свій «приват» ми зробили 7 років назад і за цей час отримали безцінний досвід, який допомагає нам виготовляти тільки високоякісну продукцію під ваші потреби.

Якщо ж ви досі вагаєтесь або не зовсім ясно розумієте що це і навіщо вам це потрібно, нижче приведено невелике пояснення.

 Приватна марка (private label, приват лейбл, ВТМ) - товари та послуги, вироблені стороннім виробником під замовлення власника марки та їх продаж під брендом власника марки. Дуже часто практику продажу товарів під приватними марками використовують великі роздрібні мережі, продаючи різні товари, вироблені на їх замовлення, під власною торговою маркою. Товари під приватною маркою лише виробляються на підприємстві виробника, але належать замовнику - власнику приватної марки.

Виробник товарів під private label отримує гарантований збут продукції, що виготовляється за контрактом з власником приватної марки.
Для власника марки, перевага виробництва товарів під приватною маркою полягає в:

  • розширенні товарної пропозиції;
  • зниження вартості товару, за рахунок відсутності посередників;
  • забезпечити унікальність пропозиції, відбудови від конкурентів;
  • відсутність необхідності в створенні виробництва товарів тимчасового, сезонного попиту, а також товарів, що створюються під "короткі" маркетингові проекти;
  • можливість впливу на рівень цін.

Детальну консультацію по цьому питанню можна отримати у компетентного менеджера Наталії за номером телефону:   +38 (067) 57 37 885.