Про нас

  ТОВ «АРТІ» є провідним українським підприємством, що має вертикально-інтегрований комплекс по виробництву замороженої продукції. Компанія спеціалізується на вирощуванні капустяних культур: броколі, цвітної та романеско, а також малини.

  Дата заснування ТОВ «АРТІ» 3 грудня 1997 року. Одним з основних направлень діяльності компанії являється виробництво та продаж замороженої фасованої , а також вагової продукції: овочі, фрукти та суміші. Забезпечення покупців якісною продукцією є першочерговою задачею компанії.

   З 2000 року ТОВ «АРТІ» успішно реалізує заморожену продукцію під ТМ «АРТИКА», що набула великої популярності серед населення завдяки унікальним рецептурам та високій якості. Компанія активно співпрацює з торговими мережами України по питанням виробництва продукції під власними торговими марками.

  Після ретельної підготовки, виробником ТМ АРТИКА успішно впроваджена і застосовується система менеджменту якості. Результат зовнішнього аудиту, проведений міжнародним аудитором в липні 2017 року підтвердив, що вимоги ISO 9001 діє до: 2015 на підприємстві виконані. Так само у ході перевірки зазначено відповідність системи вимог FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION 22000.

  Даний факт є офіційним підтвердженням того, що на підприємстві контролюються можливі ризики та забезпечуються виробничі умови, які створюють основу для випуску безпечної продукції.