Малина заморожена крихта (Україна)

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
73.15 грн.
пакет 2,5 кг
182.88 грн.
71.5 грн.
ящик 10 кг
715.00 грн.
Характеристики продукту Малина заморожена крихта (Україна)
Склад: Малина

Малина крихта "Артика"

Швидкозаморожений натуральний продукт. Без ГМО.

Крихта малини має такі ж високі харчові, смакові, дієтичні властивості що і цілі ягоди. Містить велику кількість вітаміну С, А, рутину, який зміцнює стінки судин, покращує імунітет і сприяє травленню їжі. Кумарин, що міститься в малині, зумовлює здатність малини нормалізувати згортання крові та зміцнювати судини.

Малина одна з найкращіх ягід. Її сміливо можна назвати головною ягодою в лікуванні простудних захворювань. Користь малини нескінченна.

Ягоди малини мають винятково високі харчові, смакові, дієтичні властивості і особливий аромат. У них містяться цукри (4,5-11,5 %), яблучна, лимонна, саліцилова кислоти (1-2 %), вітаміни С (9-44 %), А і В, ефірні олії.

Малина сприяє покращенню роботи серця і мозку, підвищує працездатність, сприятливо впливає на процеси кровообігу, знімає втому. Вона допомагає виводити з організму токсини та зайвий холестерин, регулює роботу кішкідника, уповільнює процеси старіння, покращує роботу нирок і виводить зайву рідину, зміцнює імунітет та нервову систему.

При застуді корисне не тільки малинове варенняа також і заморожені ягоди, з яких можна робити чудовий вітамінний чай, який забезпечить Вас гарним настроем і покращить самопочуття.

Малиновий чай на основі заморожених ягід: - 2 ст. л. малини залити 250 мл води довести до кіпіння і вимкнути, потім настоя­ти не менш ніж 10 хвилин. За бажанням можна додати мед.

Крім жарознижуючих властивостей малина має кровоспинну і антитоксичну дію, покращує апетит. Малину необхідно їсти жінкам, вона добре впливає на тонус і колір шкіри.

Крихта малини широко використовується в кондитерському виробництві, та популярна в рецептах відомих шеф-кондитерів. З малиниї готують: смузі, сік, начинку, мусс, а також малинове вино і лікери.

Завдяки сучасним способам збереження продуктівшвидкозаморожені фрукти – це зручно, бо споживання корисних продуктів можливо цілий рік.

Умови зберігання: при t не вище -18 °С.

Термін придатності: не більше 24 меcяців.

 

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: