Малина заморожена крихта (Україна)

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
184.00 грн.
пакет 1 кг
184.00 грн.
182.00 грн.
пакет 2,5 кг
455.00 грн.
180.00 грн.
ящик 10 кг
1800.00 грн.
Характеристики продукту Малина заморожена крихта (Україна)
Склад: Малина

Малина крихта "Артика"

Швидкозаморожений натуральний продукт. Без ГМО.

Крихта малини має такі ж високі харчові, смакові, дієтичні властивості що і цілі ягоди. Містить велику кількість вітаміну С, А, рутину, який зміцнює стінки судин, покращує імунітет і сприяє травленню їжі. Кумарин, що міститься в малині, зумовлює здатність малини нормалізувати згортання крові та зміцнювати судини.

Малина одна з найкращіх ягід. Її сміливо можна назвати головною ягодою в лікуванні простудних захворювань. Користь малини нескінченна.

Ягоди малини мають винятково високі харчові, смакові, дієтичні властивості і особливий аромат. У них містяться цукри (4,5-11,5 %), яблучна, лимонна, саліцилова кислоти (1-2 %), вітаміни С (9-44 %), А і В, ефірні олії.

Малина сприяє покращенню роботи серця і мозку, підвищує працездатність, сприятливо впливає на процеси кровообігу, знімає втому. Вона допомагає виводити з організму токсини та зайвий холестерин, регулює роботу кішкідника, уповільнює процеси старіння, покращує роботу нирок і виводить зайву рідину, зміцнює імунітет та нервову систему.

При застуді корисне не тільки малинове варенняа також і заморожені ягоди, з яких можна робити чудовий вітамінний чай, який забезпечить Вас гарним настроем і покращить самопочуття.

Малиновий чай на основі заморожених ягід: - 2 ст. л. малини залити 250 мл води довести до кіпіння і вимкнути, потім настоя­ти не менш ніж 10 хвилин. За бажанням можна додати мед.

Крім жарознижуючих властивостей малина має кровоспинну і антитоксичну дію, покращує апетит. Малину необхідно їсти жінкам, вона добре впливає на тонус і колір шкіри.

Крихта малини широко використовується в кондитерському виробництві, та популярна в рецептах відомих шеф-кондитерів. З малиниї готують: смузі, сік, начинку, мусс, а також малинове вино і лікери.

Завдяки сучасним способам збереження продуктівшвидкозаморожені фрукти – це зручно, бо споживання корисних продуктів можливо цілий рік.

Умови зберігання: при t не вище -18 °С.

Термін придатності: не більше 24 меcяців.

 

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: