Кукурудза зерна швидкозамороджена

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
50.80 грн.
пакет 0.5 кг
25.40 грн.
49.13 грн.
пакет 2,5 кг
122.83 грн.
47.32 грн.
ящик 12 кг
567.84 грн.
Характеристики продукту Кукурудза зерна швидкозамороджена
Склад: Кукурудза

Кукурудза зерна замороджена

Швидкозаморожений натуральний продукт. Без ГМО

Кукурудза - однорічна рослина, одна з найпродуктивніших сільськогосподарських культур, її нарівні з рисом і пшеницею відносять до трьох головних "хлібів планети".

Цікаво, що кукурудза одна з найдавніших хлібних культур. При розкопках в Мехіко на глибині 70 метрів знайшли шматок скам'янілої пилку дикої кукурудзи, її вік становив приблизно 60 000 років, тому батьківщиною кукурудзи слід вважати Мексику.

Вчені зробили висновок, що культивувати кукурудзу людина почала приблизно 10 000 років тому.

Кукурудза містить підвищену кількість вуглеводів, при калорійності 93 ккал на 100 г продукту.

За калорійним показниками кукурудза вважається дієтичним продуктом.

Вживати кукурудзу потрібно в помірних кількостях, при цьому організм отримує корисні речовини без ймовірності завдати шкоди для фігури. Вчені говорять, що регулярне вживання в їжу кукурудзи може зменшити ризик цукрового діабету, інсульту і серцево-судинних захворювань.

При вживанні кукурудзи організм отримує достатню кількість калію, магнію, фосфору, харчових волокон і клітковини, ніж активізує метаболічні процеси, це призводить до поліпшення імунітету і здоров'я людини в цілому.

А найбільш незвичайним і «вау» фактом про кукурудзу, це вміст золота в цьому по-справжньому цінному продукті, яке засвоюється нашим організмом! У 100 гр кукурудзи - золота «рослинного походження» - 0,2 мг, добова норма - 0,5 мг, а це означає що досить з'їсти 200 гр продукту в день.

Зріла кукурудза вміщує в себе 26 мікроелементів і вітамінів з таблиці Менделєєва.

Серед всіх злакових культур кукурудза має дуже різноманітний склад мікроелементів і вітамінів групи В, Е, Н (біотин), А.

Лікувальний вплив кукурудзи на організм людини: виражену жовчогінну, регулювання гормональних процесів, на функції кишечника і печінки, зміцнення серцево-судинної системи.

Не рекомендується їсти цей продукт людям, страждаючим захворюваннями підвищеному згортанні крові, тромбофлебіті, а також людям зі зниженою масою тіла та в період загострень шлунково-кишкового тракту.

В даний час у сучасних споживачів є можливість їсти цей цінний продукт цілий рік!

Заморожена кукурудза зберігає всі свої корисні властивості та може бути присутнім в раціоні харчування коли цього хочеться.

Використання кукурудзи має широке застосування: харчовий продукт - різноманітність кулінарних страв і способів приготування, корм для тварин і птахів, виробництво косметичних засобів, і навіть сировину для палива.

Умови зберігання: при температурі не вище мінус 18 ° С.

Термін придатності: не більше 24 меcяців.

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: