Капуста брюссельська швидкозаморожена

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
64.00 грн.
пакет 0.5 кг
32.00 грн.
62.30 грн.
пакет 2,5 кг
155.75 грн.
60.50 грн.
ящик 12 кг
726.00 грн.
Характеристики продукту Капуста брюссельська швидкозаморожена
Склад: Капуста брюссельська

Капуста брюссельська швидкозаморожена.

Брюссельська капуста багата фолієвою кислотою, вона містить велику кількість високоякісних білків, клітковини, калію, магнію, заліза і фосфору, а також вітаміни групи В і А. Маловідомий факт, що вітаміну С в капусті міститься в 3 рази більше, ніж в інших капустяних, таким чином це ідеальне харчування при хворобах і для зміцнення імунітету.

"Брюселька" має дуже ніжний і вишуканий смак, а неймовірно м'якою вона стає, якщо приготувати її на пару. Щоб уникнути гіркого присмаку, перед тим як готувати кухарі радять видалити качан. Якщо в свіжої капусти відокремити кожен листочок один від одного, то можна зробити смачний розсипчастий салат. Брюссельська капуста не містить холестерину і натрію, це низькокалорійний продукт, який має антиканцерогенні властивості, знижує ризик онкологічних і серцево-судинних захворювань.

ТОВ "Арті" має більш ніж 20 років досвіду вирощування цієї капусти. Власне виробництво має міжнародні сертифікати якості НАССР та FSCC 22000, що підтверджує наш статус відповідального і якісного виробника!

Умови зберігання: при температурі не вище мінус 18 ° С.

Термін придатності: не більше 24 меc

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: