Капуста брюссельська швидкозаморожена

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
58.15 грн.
пакет 1 кг
58.15 грн.
56.65 грн.
пакет 2,5 кг
141.63 грн.
55.00 грн.
ящик 12 кг
660.00 грн.
Характеристики продукту Капуста брюссельська швидкозаморожена
Склад: Капуста брюссельська

Капуста брюссельська швидкозаморожена.

Брюссельська капуста багата фолієвою кислотою, вона містить велику кількість високоякісних білків, клітковини, калію, магнію, заліза і фосфору, а також вітаміни групи В і А. Маловідомий факт, що вітаміну С в капусті міститься в 3 рази більше, ніж в інших капустяних, таким чином це ідеальне харчування при хворобах і для зміцнення імунітету.

"Брюселька" має дуже ніжний і вишуканий смак, а неймовірно м'якою вона стає, якщо приготувати її на пару. Щоб уникнути гіркого присмаку, перед тим як готувати кухарі радять видалити качан. Якщо в свіжої капусти відокремити кожен листочок один від одного, то можна зробити смачний розсипчастий салат. Брюссельська капуста не містить холестерину і натрію, це низькокалорійний продукт, який має антиканцерогенні властивості, знижує ризик онкологічних і серцево-судинних захворювань.

ТОВ "Арті" має більш ніж 20 років досвіду вирощування цієї капусти. Власне виробництво має міжнародні сертифікати якості НАССР та FSCC 22000, що підтверджує наш статус відповідального і якісного виробника!

Умови зберігання: при температурі не вище мінус 18 ° С.

Термін придатності: не більше 24 меc

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: