Манго заморожений кубік

Фото товару Ціна за кг Вага Кількість фасованих одиниць Ціна за фасовану одиницю Купити
102.85
пакет 2,5 кг
257.13 грн.
104.35
пакет 1 кг
104.35 грн.
Характеристики продукту Манго швидкозаморожений кубік
Склад: Манго

Манго

Швидкозаморожений натуральний продукт. Без ГМО

Солодкий, поживний манго із тропіків! Можливість споживати в Україні фрукти з далеких жарких країн – проста та доступна справа, чого не було якісь 5-7 років назад. Манго дуже популярний став серед споживачів нашої країни. З 2015 року імпорт манго збільшився в 12 разів!

В чому переваги цього екзотичного плоду?

Манго має імуномодулюючі властивості, бо багатий на мінеральні елементи та вітаміни, які є в м’якоті плоду. Завдяки вмісту антиоксидантів, вживання манго насичує та тонізує організм людини.

Проведені дослідження Південної Кореї свідчать про позитивний вплив на шкіру, манго, яке ще називають «Азіатське яблуко» - попереджає появу зморшок та захищає клітини від втрати колагену!

Перелік всіх вітамінів та мікроелементи манго: Тіамін (В1), Рибофлавін (В2), Ніацин (В3), Пантотенова кислота (В5), Вітамін (B6), Фолієва кислота (B9), Вітамін С, Кальцій, Залізо, Магній, Фосфор, Калій, Цинк.

Поживна цінність соковитого плоду від 60 до 70 к/кал, основна доля – вуглеводи.

Норма для дорослої людини складає 1-2 плоди на одну добу.Корисно вживати манго повністю дозрілим у свіжому, замороженному та термічно обробленому вигляді.

Рекомендується їсти для зниження ризику серцевих захворювань та для поліпшення функцій органів травлення, корисно вживати при захворюваннях анемією. Має гарний ефект для профілактики сезонних вірусно-респіраторних захворювань.

Не рекомендують їсти людям з чутливою слизовою, алергією та індивідуальною непереносимістю. Також краще не вживати разом з різними алкогольними напоями.

В кулінаріі активно використовується як в солодких стравах, так і в м’ясні страви та салати. В молочній продукції часто є смаковим наповнювачем для йогуртів та кремів. Багато кондитерів створили власні рецептури з манго, тому їх різновидність постійно збільшується.

Умови зберігання: при t не вище -18 °С.

Термін придатності: не більше 24 меcяців.

Відгуки про товар (0):

Будь ласка, залиште Ваш відгук про продукти нашої компанії, роботі інтернет магазину і доставці.

Пошта для Ваших побажань і пропозицій: marketing@artika.com.ua

Також з цим товаром купують: